Textil

Textil z expozic

 Šijeme a dekorujeme, z odpadních a zbytkových materiálů, na objednávku podle námětu z expozice (cena stejná jako v expozici).

Textil „na míru“

Šijeme a dekorujeme, z odpadních a zbytkových materiálů, dle vlastní představy zákazníka (cena navýšená o konkrétní, individuální práce).

Personalizace textilu

Jedná se o možnost dodatečného dekorování vlastního textilu. Např. pokud má někdo oblíbené černé legíny, ale chtěl by je trochu oživit, je možné je dekorovat opět buďto formou vzorů z expozic, nebo vlastním designem.

Další textil

Různé formy textilu jako závěsy, potahy, přehozy ale také oblečky na psy, koně atd., zkrátka cokoliv, co jsme schopné z odpadních zbytků ušít. 😊

Dřevo

Jednoduché dřevěné výrobky tvořené z odpadního dřeva. Vyřezávané výrobky, věšáky doplněné kovanými prvky ze šrotu atd.

Kov

Jednoduché kovové výrobky tvořené z odpadního kovového materiálu. Kované háčky, hřebíky, věšáky vývrtky, a jiné doplňky ke dřevu nebo textilu.

Výtvarná činnost

Nabízíme výtvarné služby různého typu tam, kde je potřeba trochu „umění“ nebo kreativity. Jedná se například o různé nejen malované výtvory, ozdoby, výzdoby, malby a výmalby ale také opravy, nebo …

 

Grafické a designerské práce

Nabízíme služby v rámci grafického a designérského zpracování nejrůznějších požadavků. Pracujeme s vektorovou i bitmapovou grafikou od grafického zpracování potisku (nejen) na textil, přes tvorbu loga, návrhářství atp.

Opravna

Nabízíme také možnost oprav a úprav nejen textilu, ale i dřevěných, kovových, či plastových výrobků nebo jejich částí. Jedná se o opravy, či úpravy, kdy je potřeba něco sešít, překovat, svařit, slepit, atd. V ojedinělých případech také nabízíme možnost opravy věcí elektrických či elektronických. Vzhledem k naší velice omezené kapacitě však vše podléhá konkrétní dohodě. Pokud tedy má někdo něco rozbitého, s čím si neví rady, budeme-li mít alespoň trochu prostoru, rádi s opravou pomůžeme, nebo poradíme, hlavně když se daná věc zbůhdarma nevyhodí. V případech, kdy si samy s opravou neporadíme, máme možnost oslovit několik šikovných opravářů, kteří naši myšlenku podporují tak stejně, jako vůli veškeré věci, které se ještě dají opravit, nezatracovat.

Stejně tak bychom rády poznamenaly, že pokud by se nějaký šikovný a zručný opravář čehokoliv nacházel v pomyslném okolí VEN, a chtěl by přidat ruku k dílu, rády ho do opravářského programu zařadíme, a budeme mu delegovat věci k opravení podle jeho kompetence a možností, na které my sami nemáme prostor nebo kompetenci.

Přejít nahoru