Tvorba stará

TEXTIL

Textil z expozic

Samotný textil z expozic (pokud je určen k prodeji)

Výroba na objednávku:

A – Podle námětu z expozice (cena stejná jako v expozici)

B – Vlastní design (cena navýšena o konkrétní, individuální práce)

Personalizace textilu

Jedná se o možnost dodatečného dekorování vlastního textilu. Např. pokud má někdo oblíbené černé legíny, ale chtěl by je trochu oživit, je možné je dekorovat opět buďto formou vzorů z expozic, nebo vlastním designem.

Oprava textilu

Pokud má někdo nějaký oblíbený kousek, který utrpěl nějaký šrám, můžeme ho opravit, ať už klasickým zašitím, nebo třeba malovanou záplatou atp.

Další textil

Různé formy textilu jako závěsy, potahy, přehozy ale také oblečky na psy, koně atd., zkrátka cokoliv, co jsme schopné ušít.

DŘEVO

Jednoduché dřevěné výrobky tvořené z odpadního dřeva. Vyřezávané výrobky, věšáky doplněné kovanými prvky ze šrotu atd.

KOV

Jednoduché kovové výrobky tvořené z odpadního kovového materiálu. Kované háčky, hřebíky, věšáky vývrtky, a jiné doplňky ke dřevu nebo textilu.

GRAFICKÉ PRÁCE

Nabízíme služby v rámci grafického zpracování nejrůznějších požadavků. Pracujeme s vektorovou i bitmapovou grafikou od grafického zpracování potisku (nejen) na textil, přes tvorbu loga atp.

VÝTVARNÁ A DESIGNERSKÁ ČINNOST

Nabízíme výtvarné a designérské služby různého typu tam, kde je potřeba trochu „umění“ nebo kreativity. Jedná se například o různé nejen malované ozdoby, výzdoby, malby a výmalby ale také opravy, nebo …

OPRAVNA

Nabízíme také možnost oprav nejen textilu, ale i dřevěných, kovových, či plastových výrobků nebo jejich částí.  Jedná se o opravy či částí, kdy je potřeba něco překovat, svařit, slepit upravit atd. V ojedinělých případech také nabízíme možnost opravy věcí elektrických či elektronických. Vzhledem k naší velice omezené kapacitě však vše podléhá konkrétní dohodě. Pokud tedy má někdo něco rozbitého, s čím si neví rady, budeme-li mít alespoň trochu prostoru, rádi s opravou pomůžeme, nebo poradíme, hlavně když se daná věc zbůhdarma nevyhodí. V případech, kdy si samy s opravou neporadíme, máme možnost oslovit několik šikovných opravářů, kteří naši myšlenku podporují a mají stejnou vůli, veškeré věci, které se ještě dají opravit, nezatracovat.

Stejně tak bychom rády poznamenaly, že pokud by se nějaký šikovný a zručný opravář čehokoliv nacházel v pomyslném okolí VEN, a chtěl by přidat ruku k dílu, rády ho do opravářského programu zařadíme, a budeme mu delegovat věci k opravení podle jeho kompetence a možností, na které my sami nemáme prostor nebo kompetenci.

Přejít nahoru