Příběh pánského trička mandala na míru

Před objednáním tohoto příběhu se ujistěte, že se ztotožňujete s filozofií symbolu Ven, který je umístěn na všech výrobcích. Předejdete tím případným nedorozuměním.

 

VEN S PŘÍBĚHEM:

  • Materiál: 100% bavlna (BIO). Jednolícní úplet z česané BIO bavlny nejvyšší kvality s certifikací příze ÖKOTEX STANDARD 1000, certifikát GOTS - Natural Textile, ISO 14001:2004 splňují nejnáročnější kritéria na kvalitu. Při výrobě jsou dodržovány přísné technologické postupy bez použití chemikálií a pomocných přípravků. Pro své vlastnosti je tento úplet vhodný pro děti i dospělé trpící alergiemi. Plošná hmotnost úpletu je 150g/m2. Vyrobeno v ČR. Barva: krémová 

         prát na 40nebělit chloremžehlit 150nečistit chemickynesušit v sušičce 

  • Šití: Ušito u soukromé švadlenky v Libeci.
  • Dekor:  Vytvořený ručně dle autorské kresby ekologickými a vodou ředitelnými barvami (stálé a odolné vůči praní do 40°).

 

Jak objednat příběh trička na míru? 

1. Do poznámky napiště kresbu dekoru, kterou si vyberete na fotografii vedle tohoto textu (Mandala 1 – Mandala 12).

2. Do poznámky napište střih, který si vyberete na další fotografii vedle tohoto textu (tričko 3, tričko 4).

3. Do poznámky napište barvy, kterými mandalu vymaluji. (Pokuste se barvy specifikovat co nejkonkrétněji, abych se mohla co nejvíce přiblížit Vaší představě. Barvy si sama míchám a žádný odstín nejde namíchat znovu zcela totožný.

4. Do poznámky napište zda chcete mandalu umístit dopředu, či dozadu trička a zda má být vyplněna barvou či pouze obrysem v lince.

6. Před objednáním si zvolte velikost trička. 

 

Doba dodání: Tento příběh vytvoříme s radostí pouze s dostatkem času a chuti. Nechceme být otroky naší práce. Z tohoto důvodu neudáváme přesnou dobu dodání. 

 

Nejsme plátci DPH