Příběh dámského tílka mandala na míru

Před objednáním tohoto příběhu se ujistěte, že se ztotožňujete s filozofií symbolu Ven, který je umístěn na všech výrobcích. Předejdete tím případným nedorozuměním.

 

VEN S PŘÍBĚHEM:

  • Materiál: 100% bavlna (BIO). Jednolícní úplet z česané BIO bavlny nejvyšší kvality s certifikací příze ÖKOTEX STANDARD 1000, certifikát GOTS - Natural Textile, ISO 14001:2004 splňují nejnáročnější kritéria na kvalitu. Při výrobě jsou dodržovány přísné technologické postupy bez použití chemikálií a pomocných přípravků. Pro své vlastnosti je tento úplet vhodný pro děti i dospělé trpící alergiemi. Plošná hmotnost úpletu je 150g/m2. Vyrobeno v ČR. Barva: krémová 

         prát na 40nebělit chloremžehlit 150nečistit chemickynesušit v sušičce 

  • Šití: Ušito u soukromé švadlenky v Libeci.
  • Dekor:  Vytvořený ručně dle naší autorské kresby ekologickými a vodou ředitelnými barvami (stálé a odolné vůči praní do 40°) v naší dílně.

 

Jak objednat příběh tílka na míru? 

1. Do poznámky napiště kresbu dekoru, kterou si vyberete na fotografii vedle tohoto textu (Mandala 1 – Mandala 12).

2. Do poznámky napište střih, který si vyberete na další fotografii vedle tohoto textu (tílko 1, tílko 2).

3. Do poznámky napište barvy, kterými mandalu vymaluji. (Pokuste se barvy specifikovat co nejkonkrétněji, abych se mohla co nejvíce přiblížit Vaší představě. Barvy si sama míchám a žádný odstín nejde namíchat znovu zcela totožný.

4. Před objednáním si zvolte velikost tílka. 

 

Doba dodání: Tento příběh vytvoříme s radostí pouze s dostatkem času a chuti. Nechceme být otroky naší práce. Z tohoto důvodu neudáváme přesnou dobu dodání. 

 

Nejsme plátci DPH